Komplet – gwiazdki

Dziś przedstawiam Wam coś w rodzaju kompletów, a raczej komplecików. 🙂

A co tym razem powstało?

Otóż będąc na etapie wszystkiego co jest związane z maluchami, powstały trzy gryzako-zabawki. Na każdej z nich znajdziecie motyw malutkich gwiazdek.

Po pierwsze jest to gryzak w kształcie słonika.

Znany już co niektórym z ostatniego zdjęcia na Instagramie @kokarda_handmade. Gryzak jest z drewna bukowego wraz z przewiązanymi uszami i doczepianym łańcuszkiem z klipsem (więcej na temat gryzaków drewnianych znajdziecie w poprzednim poście – Gryzę i gryzę…). Sam gryzak jest w pełni bezpieczny dla maluszka. Klips umożliwia przypięcie gryzaka do ubrania. Natomiast jeśli chodzi o łańcuszek, ze względu na mniejsze elementy składowe należy go używać pod kontrolą dorosłych. Zgodnie z odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa łańcuszek ma długość do 22 cm bez klipsa. Wykonany jest zarówno z koralików drewnianych, jak i silikonowych. Oba rodzaje są bezpieczne dla dzieci, gdyż nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych.

Po drugie – szmatka sensoryczna.

Szmatka jest w kształcie kwadratu o wielkości ok. 13 cm. Pomiędzy materiałami wszyto szeleszczącą folię. Na dwóch bokach przyszyto odpowiednio kolorystycznie dobrane wstążki, a do dolnego rogu przyczepiono na bawełnianym sznurku drewniany gryzak w kształcie kółka. Tak powstała szmatka – szeleścik świetnie pobudzi zmysły maluszka.

Po trzecie – miś króliczek. 

Miś wykonany w wersji mini. Jego wielkość wraz z uszami wynosi ok. 25 cm i wypełniony jest antyalergiczną kulką silikonową. Jego małe wymiary i lekkość mają ułatwić tym najmniejszym maluchom poznawać świat – z łatwością są w stanie wziąć takiego misia w swe małe rączki. Wszystkie tkaniny użyte do gryzako-zabawek są w 100% bawełniane.

A tak powstały komplet prezentuje się w całości. 🙂

Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *